Brand strategie

Brand strategie

Budujeme značky. Nehmotné entity mnohdy cennější než vše ostatní, co firma má. Entity, které zvyšují marži, pomáhají budovat zákaznickou věrnost a dělají byznys stabilnější. Jsme blázni do budování love brands, značek, které zákazníci milují. Pojďme postavit brand i u Vaší firmy.

Domů > Co děláme > Brand strategie

Potřebujete vybudovat konkurenční výhodu, která Vám pomůže udržet zákazníky, zvýšit své marže a dlouhodobě povede k tvorbě nehmotného aktiva?

 

Vy znáte svůj trh a svou firmu, my víme, jak značky coby dlouhodobá aktiva a zdroje konkurenčních výhod budovat. Stavba brand strategie, definice klíčových výhod, detailní analýza zákazníka, definice atributů, které povedou k vybudování udržitelné výhody a udržitelného aktiva.

 

Proces, který při budování značek využíváme, pomáhá mimo jiné stmelit kolektiv a dává mu lépe poznat jednotlivé aspekty Vašeho byznysu, jež mohou jednotliví členové týmu ovlivnit svým přístupem a aktivitou. Celý proces tak motivuje a zatahuje Vaše zaměstnance do hry. Ti se tak stávají aktivními účastníky celého procesu a ambasadory značky.

 

Některé z nástrojů používaných v rámci projektů budování značky naleznete v sekci Nástroje a dovednostiPrvním krokem, který doporučujeme novým klientem, je absolvovat některé z našich školení a využít bezplatné materiály, které jsou k dispozici na tomto webu.

Připraveni na novou cestu?

Chci pomoci s tvorbou značky pro svou firmu či produkt

Budování a řízení značky

Návrhy a optimalizace byznys modelů

Marketingové strategie

Systémové nastavení firmy

Design nových produktů a služeb

  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
Logo Brand Hub

© 2016 - 2020, Brand Hub s.r.o., IČ: 055 57 411, DIČ: CZ 055 57 411

Cyrilská 508/7, 602 00 Brno  |  Tel.: 739 054 292  |  E-mail: info@brandhub.cz

Registrace

Chcete-li se registrovat, věnujte prosím chvíli času vyplnění údajů níže.