vizitka.png

Kdo jsme

Brand Hub je mladá inovativní designerská firma, zaměřená na tvorbu vysoce ziskových byznys modelů, funkčních strategií značek, marketingových strategií a strukturální nastavení firem. Jsme skupinou lidí zapálených do návrhu něčeho nového, co funguje a vytváří nové příležitosti pro firmy. Jsme skupina kreativců, strategických designerů a marketérů, kteří milují to, co dělají.

Domů > Kdo jsme

Představujeme poradenskou společnost Brand Hub

Poradenská společnost Brand Hub s.r.o. vznikla v roce 2016 jako Biz Advisory Group CR s.r.o.  s cílem prostřednictvým kvalitních poradenských služeb zaměřených na oblast marketingu podporovat růst malých a středních společností v České republice. V roce 2017 došlo ke konsolidaci aktivit a služeb a užšímu zaměření na marketingové řízení a budování značky. Společnost byla přejmenována na dnešní Brand Hub s.r.o.

Čím se v Brand Hubu řídíme? Co nás motivuje?

Všechny naše kroky vedou k naplnění jediného smyslu našeho bytí, a to vytvářet značky vystupující z šedi průměrnosti. Značky, které mění pravidla ve svém oboru podnikání. Náš smysl bytí naplňujeme tím, že pomáháme budovat společnosti, jež jsou skvělým příkladem toho, že byznys lze dělat jinak - s vášní, s ohledem na klienta, se zaměřením na špičkový produkt a hlavně - s úplně jinými výsledky, než jakých průměrné společnosti běžně dosahují. Tuto filosofii odráží veškeré naše poradenské služby a produkty. Jedině tak se můžeme podílet na zrodu nových gigantů světového byznysu.

 

Brand Hub jsme založili s myšlenkou, že jde o mnohem více než o prostou poradenskou agenturu. Budujeme ji se vším zápalem a důvěrou jako věrného partnera společností z nejrůznějších oblastí lidské činnosti při jejich úchvatné cestě k růstu a věhlasu.

Kdo Brand Hub tvoří

Michal Kubín

Michal je jedním ze zakládajících členů Brand Hubu. V oblasti marketingu se pohybuje již více jak 10 let. Prošel různými pozicemi jak

v agenturách, tak na straně klientů. 

V Brand Hubu má dnes na starosti strategický rozvoj agentury a poskytování poradenských služeb klientům.

Pavel Urban

Martina Svobodová

Martina je všestranně nadaný kreativec. Miluje grafický design, kresbu a další grafické techniky, což vedlo k její volbě kariéry coby grafické designerky. Má také vlastní značku oblečení. 

V Brand Hubu se věnuje grafické tvorbě zejména v oblasti DTP a korporátního designu. Pro naše klienty navrhuje loga, kompletní identity značek, ale i jednotlivé tiskoviny, jako například katalogy.

Pavel se k marketingu dostal již při studiu

na vysoké škole. Oslovil jej zejména online marketing svým propojením propagace

a online světa. V této oblasti zůstal a věnuje se jí již více jak tři roky. 

V Brand Hubu má Pavel na starost zejména správu PPC kampaní klientů, zlepšování obchodních výsledků webů a e-shopů

a webovou analýzu.

Jdete do toho s námi?

Líbí se mi, jak fungujete a chci s vámi rozvíjet můj byznys.

Budování a řízení značky

Návrhy a optimalizace byznys modelů

Marketingové strategie

Systémové nastavení firmy

Design nových produktů a služeb

  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
Logo Brand Hub

© 2016 - 2020, Brand Hub s.r.o., IČ: 055 57 411, DIČ: CZ 055 57 411

Cyrilská 508/7, 602 00 Brno  |  Tel.: 739 054 292  |  E-mail: info@brandhub.cz