megafon.png

Brand Communications

Marketing je pro vás velkou neznámou. Víte, že ho potřebujete, ale nevíte, jak ho dělat dobře. My ano. Využijte naše know-how a dostaňte svůj byznys dál.

Domů > Co děláme > Zvyšování výkonnosti marketingu

Marketing řízený čísly

 

Jsme posedlí čísly. Marketing má přitahovat nové zákazníky, zvyšovat povědomí o značce, budovat značku. To všechno má potenciál vytvářet obrat. Obrat je to, co nás v konečném důsledku zajímá. Ne hezké polepy aut, ne usměvavé fotky na webu, ale obrat. Co jej pomáhá generovat, budujeme. Co jej snižuje, škrtáme.

 

Naše reporty jsou plné čísel, vypadají jako matematické tabulky. Protože naše zákazníky nezajímá, kolik lajků dostal poslední facebook post. Zajímá je, kolik jsme jim vydělali peněz.

 

Podle toho jsme i odměňováni. Náš byznys model je postavený na success fee. Vyděláme vám, vyděláme i my. Nevyděláme vám, nevyděláme ani my. To je fér ne?

 

 

Full servis

 

Naší službě se někdy říká outsourcing marketingového oddělení. A skutečně tak funguje. Dostanete svého konzultanta, který se stává součástí vašeho týmu. Je s vámi pravidelně v kontaktu, často na denní bázi. Zajišťuje, aby váš marketing běžel, jak má. Projektově řídí vše, co v Brand Hubu děláme pro jemu svěřeného klienta. Je perfektně fungující spojnicí mezi vámi a naším týmem a jeho výstupy.

 

 

Procesy všude, kam se podíváte

 

Po těch letech v marketingovém byznysu víme, že nechcete, aby v kvalitě vám dodávaných služeb byly jakékoli výkyvy. Naprosto jsme proto propadli procesnímu řízení a Brand Hub stavíme jako procesně dokonalou firmu. Všechny kroky v rámci jednotlivých služeb jsou jasně dané, mají definovanou kvalitu, vstupy, výstupy a termíny. Kvalita naší práce nezáleží na tom, jak se vyspíme. Je definována vlastním složitým procesním modelem, na kterém průběžně pracujeme už několik let.

 

 

Výsledky, za které ručíme

 

Jsme si jisti tím, co děláme a jak to děláme. Proto jsme schopni jít do modelu odměňování založeném na success fee a neseme tak větší část rizika. Náš byznys je pro nás hra. Hra s názvem Jak rychle dokážeme splnit kritéria pro success fee a jak moc je dokážeme překonat. Proto nás naše práce tak baví. Celý pracovní den je pro nás hrou. Hrou, ve které vyhráváte vy a váš byznys. A my s vámi.

Připraveni na novou cestu?

Chci zvýšit výkon svého marketingu.

Budování a řízení značky

Návrhy a optimalizace byznys modelů

Marketingové strategie

Systémové nastavení firmy

Design nových produktů a služeb

  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
Logo Brand Hub

© 2016 - 2020, Brand Hub s.r.o., IČ: 055 57 411, DIČ: CZ 055 57 411

Cyrilská 508/7, 602 00 Brno  |  Tel.: 739 054 292  |  E-mail: info@brandhub.cz