nastroje (kopie).png

Lidské znalosti a lidský mozek jsou v mnoha částech naší práce nenahraditelné. Dosáhnout špičkového výkonu nám však často pomáhají úžasné nástroje, bez kterých si dobrý marketing nedokážeme představit.  

Marketingové nástroje

Domů > Nástroje a dovednosti > Naše nástroje

google-ecommerce-google-analytics-mereni

Podle nás jeden z nejlepší analytických nástrojů pro analýzu návštěvnosti webových stránek. Je základem naší online marketingové práce. Obrovskou výhodou je jeho cena - zdarma.

5841c4aba6515b1e0ad75aa7.png

SEO Moz Pro - špička mezi nástroji pro SEO specialisty. Výborná analytika, zpětné vazby k SEO parametrům webu, analýza konkurence

v rámci SERP, pravidelný reporting o stavu webů

a mnoho dalšího.

GoogleDataStudioLogo.png

Business Intelligence nástroj od jednoho z králů práce s daty - Google. Je skvělým pomocníkem při reportingu klientům na vysoké úrovni nebo při tvorbě analytických reportů a zpráv pro naše interní potřeby. 

hotjar.jpg

Naprostá nezbytnost pro každého, kdo to

s výkonností svého webu či e-shopu myslí vážně. Díky Hotjaru zjišťujeme, jak se lidé chovají na klientově webu, co jim dává smysl a co je naopak mate. 

201849283650517_unbounce-web.jpg

Unbounce - náš pomocník pro tvorbu a testování microsites. Intuitivní wysiwyg builder, díky kterému je tvorba a A/B testování jednostránkových webů hračka. Šetří nám hodiny a hodiny práce.

google-optimize-logo-480x480.png

Když pracujeme na testování změn na webech, potřebujeme A/B testy. Proč nepoužívat nástroj přímo od jednoho z největších influencerů internetového světa - samotného Google. To je Google Optimize.

marketingminer.jpg

Data mining nástroj, který používáme pro informace ohledně výkonu SEO spravovaných webů. Pomáhá nám s analýzou klíčových slov, trackováním pozic v SERP a tak trochu

i s monitoringem médií.

1_QYvQGXeBP789KQ5C2EIETA.png

MailChimp je jeden

z nejlepších nástrojů na e-mailing na světě. Špičkové funkce marketingové automatizace, rozsáhlá analytika, skvělá práce se šablonami. V Brand Hubu je standardem pro mailing.

Zůstaňme ve spojení

Zaujali jsme Vás, ale ještě nejste připraveni na společnou cestu? Přihlaste se k newsletteru

a čerpejte naše volně šířené znalosti pro rozvoj Vašeho byznysu.

Budování a řízení značky

Návrhy a optimalizace byznys modelů

Marketingové strategie

Systémové nastavení firmy

Design nových produktů a služeb

  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
Logo Brand Hub

© 2016 - 2020, Brand Hub s.r.o., IČ: 055 57 411, DIČ: CZ 055 57 411

Cyrilská 508/7, 602 00 Brno  |  Tel.: 739 054 292  |  E-mail: info@brandhub.cz